İletişim Bilgileri

Aydınevler Mh. Poyraz Sk. No:6 Maltepe / İstanbul

+90 216 661 71 51

[email protected]

Ultimate Makina Kimdir ?

h1

Ultimate Makina

2004 yılında Hema Dişli Bayii ve Hema Traktör yedek parça bayii olarak ticaret hayatına başlayan 3E Otomotiv Türkiye ve komşu ülke pazarlarında artan taleplere bağlı olarak, faaliyet alanına iş makinaları yedek parçalarını da konu edinmiştir. Başarılı çalışmalarının ardından Türkiye yerli üretim ve birçok ülkenin orijinal üreticilerinden tedarik edilen son teknoloji ve kaliteli yedek parçaları ULTIMATE Markası ile buluşturmuştur.

ULTIMATE MAKİNA İÇ VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ,

İş makineleri motor yedek parçaları, diferansiyel yedek parçaları ve şanzıman yedek parçalarının tedarik ve toptan satışını yapmaya, Türkiye’nin yerli üretim gücünü tüm ülkelere duyurmaya ULTIMATE markası ile devam ediyor. Genel Merkezimiz İstanbul yanı sıra, 19 yıl sektör tecrübesine sahip, genç ve dinamik ekibi ile çok kısa bir zaman içerisinde sayısı 200 ‘ü aşan satış ve servis bayileri ile tüm Türkiye genelinde mevcut ve potansiyel müşterilerine hizmet vermektedir. Türkiye’nin ve bölgenin en verimli, güvenilir, kaliteli, değer katan ve en iyi çözümler üreten iş makineleri yedek parça şirketi olmak misyonu doğrultusunda yapılanmasını hızla tamamlamıştır ve her geçen gün büyümesini sürdürmektedir.

ULTIMATE MAKİNA ,

Türkiye’nin yanı sıra Gürcistan, Azerbaycan, Türkmenistan, Kırgızistan, Özbekistan, Rusya, Romanya, Moldovya, Cezayir, pazarlarının satış ve satış sonrası bayi dağıtım kanallarını yönetmektedir.

Misyonumuz

about03Türkiye’nin ve bölgenin en verimli,

  • Güvenilir
  • Kaliteli
  • Değer katan ve
  • En iyi çözümler üreten iş makineleri yedek parçaları şirketi olmak

Vizyonumuz

about04İş makineleri yedek parçaları konusunda müşterilerin ilk tercihi olan,

  • En bilinir
  • Güvenilir ve
  • Kaliteli şirketi olmak

Tüm soru ve sorunlarınız için